Spotify Premium Hilesi 2021 – Bedava Spotify Premiuma Geçme

Kankalar selam yeni bulduğum bomba gibi bir yöntemi sizlerle paylaşıcam. Çözdüğüm bu yöntem ile artık ücret ödemeden Spotify Premium olabileceksiniz. Süper bir Premium hilesidir ve internetteki son sürümdür. Site tıkır tıkır işliyor ve denediğinizde görecekseniz inanılmaz hızlı bir şekilde bütün olay sorunsuz çözülüyor. Server hesabınız Premiuma çeviriyor. Dostlar internette bir sürü buna benzer hileler dolaşıyor ama neredeyse hepsini kontrol ettim ve denedim en düzgün çalışanı bu.

Adım adım sizlere bütün süreci anlatıcam. İlk olarak Spotify uygulamasının kesinlikle telefonunuzda olması gerekiyor. Eğer paylaştığımız bağlantıya bilgisayardan girerseniz verdiğimiz bağlantı çalışmayacaktır. O yüzden eğer bilgisayardan girdiyseniz sitemize telefondan girip bağlantıya öyle tıklayın. Bir de eğer daha önceden premium kullanıcıysanız premium hesabınızı iptal edip normale alabilirsiniz. Çünkü bu yöntemi uyguladıktan sonra ihtiyacınız kalmayacak. Alttaki mavi butona basın. Bundan sonra sitem Spotifya bağlanıp premium hesaba geçilmesi için gereken yerleri editliyor böylece Spotify modlanmış oluyor. Ama hala online olarak uygulamayı sıkıntısız bir şekilde kullanıyorsunuz. Editlenmeden sonra Spotify Premium hesabınıza aktarılıyor. Eğer ücretsiz bir şekilde Spotify Premiuma geçmek istiyorsanız mavi butona tıklayarak bağlantıya ulaşabilirsiniz. Çok güzel, güvenli ve güncel bir Spotify yöntemidir. Bağlantı çoğu zaman onay isteyebilir. Bu server ve sistemi korumak için oluşturulmuş kısa bir adımdır.

Dostlar inanın ki internette bir sürü Spotify hilesi dolaşıyor. Sizlere en güvenli ve en düzgün çalışanını ulaştırabilmek için neredeyse hepsini denedim. Butona tıkladıktan sonra öncelikle siteye gidiyorsunuz. Daha sonra Spotify Hile 2021  telefonda yüklenmişse site algılıyor. Daha sonra ücretsiz Premium Hilesi gerçekleşiyor

Eğer yapamadıysanız yorumlarda belirtip yardım isteyebilirsiniz.

4 thoughts on “Spotify Premium Hilesi 2021 – Bedava Spotify Premiuma Geçme”

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir